• bannerhead11
  • e
  • d
  • CA010176.241983.Capture

за Yuda

Жеџијанг Yuda интелигентни CO., LTD., По Yueqing guangke електричен апарат ко., LTD., Која е основана во 1997 година и е основана во 2003 година, има историја на повеќе од 20 години. Компанијата е лоцирана во Yueqing Лиу град, главниот град на електрични апарати во Кина, и е разновиден претпријатие интегрирање наука, индустрија и trade.With прва класа технологија и силен развој и продажба на тимот, нашите производи се извезуваат во Јапонија, Источна Азија , Југоисточна Азија, источна Европа, Северна Америка и Блискиот East.Over 20 години напорна работа и незапирливата напори, постепено се формирале на обемот и на сопствен бизнис филозофија.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!