• bannerhead11
  • e
  • d
  • CA010176.241983.Capture

Rreth Humbje

Zhejiang Humbje bashkë inteligjente., LTD., Pas Yueqing Guangke bashkë elektrike aplikim., LTD., E themeluar në vitin 1997 dhe të themeluar në vitin 2003, ka një histori prej më shumë se 20 vjet. Kompania është e vendosur në Yueqing City liu, kryeqytetin e pajisjeve elektrike në Kinë, dhe është një ndërmarrje të larmishëm integrimin e shkencës, industrisë dhe teknologjisë trade.With klasit të parë dhe zhvillimin e fortë dhe shitjet e ekipit, produktet tona janë të eksportohen në Japoni, Azia Lindore , Azia juglindore, Evropa Lindore, Amerikën e Veriut dhe Lindjen e East.Over 20 vjet të punës së madhe dhe përpjekjeve të palodhur, gradualisht formuar shkallën dhe filozofinë e tyre të biznesit.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!